خدا را شاکر و سپاسگذاریم و همواره خواستار یاری و کمک بی منت پروردگار روزی رسان هستیم.

این شرکت با داشتن توانایی ، تجربه کافی و همچنین کادری مجرب از متخصصان و مهندسین کار آمد در امر طراحی و تولید هیتر های صنعتی و المنت های حرارتی ، ترموکوپل های صنعتی و تجهیزات کنترل دما   سال ها  است که بصورت تخصصی و مستمر در صنعت کشور توانسته است باهدف تامین ، تجهیز و رفع نیاز صنعت کشور در حد توان خود محقق نموده و موفق عمل نماید.

 

کیفیت و تسریع در انجام پروژه ها همراه با ارائه ضمانت نامه کتبی این شرکت را متعهد ومتضمن می دارد تا با جلب رضایت مشتریان و کسب اعتبار از سوی صاحبان صنعت کشور همواره گام های اساسی دراین راستا بر دارد .

شرکت همواره سعی داشته همگام با سرعت پیشرفت صنعت در دنیا تولیدات جدید و بروزی ارائه کند تا بتواند نیازهای حال حاضر و آینده کشور را تامین نماید .

محصولات  تولیدی شرکت قابل رقابت با محصولات  تولیدی دیگر کشورها  می باشد و با  افتخار اعلام میدارد کیفیتی  بالاتر وکارایی وبازده بیشتری نسبت به تولیدات کشورهای صاحب صنعت می باشد و این امر باعث شده است که شرکت جایگاه مناسبی را در صنعت ایران برای خود بدست آورد.

بومی سازی این صنعت تا حد امکان توسط شرکت ودست یافتن به اهداف ترسیم شده سال های گذشته ما را درجهت ارائه خدمات بهتر و تولید محصولات دیگری از جمله کوره القایی والکتریکی نشان از توان تولید این شرکت را دارد .  همچنین این شرکت اولین مجموعه صنعتی در ایران است که گواهی  استاندارد هیتر ضد انفجار (ATEX) را از شرکت IMQ ایتالیا بعد از سال ها تلاش و تحقیقات بدست آورده که افتخار بسیار بزرگی برای این مجموعه محسوب می شود.

از دیگر فعالیت های شرکت واردات و تامین محصولات ابزار دقیق واتوماسیون صنعتی می باشد که با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر دنیا توانسته است خدمتی دیگر جهت پیشرفت صنعت درکشور ارئه نماید تا آینده بهتری را برای خود وصنعت کشور رقم بزند .

با تشکر          

شرکت نوین گرمایش آذران پویا

45
اعضای تیم
219
پروژه های انجام شده
35
همکاران تجاری ما
15
نمایندگان
1390
زمان شروع فعالیت
300
مشتریان راضی
اعضای هیئت مدیره

شرکت نوین گرمایش آذران پویا

Astefan

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
شعار شرکت نوین گرمایش:

تعهد و کیفیت در راستای جلب رضایت مشتریان

پخش ویدیو

ویدئو از مراحل تولید هیتر

توضیحات کوتاه از مراحل تولید هیتر صنعتی

پخش ویدیو

ویدئو از مراحل تولید سنسور دمایی

توضیحات کوتاه از مراحل تولید سنسور دمایی