محصولات

هیتر ضد انفجار  Explosion  heater

در صنایع  و واحد های صنعتی محیط هایی وجود دارد که بسته به شرایط کاری قابل اشتعال و آلوده به گازهای قابل انفجار ویا تاثیرگذار بر پیرامون خود می باشند که در این شرایط حتما باید استانداردهایی را برای استفاده محصولات الکتریکی صنعتی جهت بالا بردن ایمنی رعایت کرد . در بخش حرارت این امر توسط هیترهای ضد انفجار صورت میگیرد

این نوع هیترها از دو بخش تشکیل می شوند :

قسمت حرارتی هیتر که المنت های مربوطه وجود دارد و قسمت دیگر آن بخش اتصالات ویا جانشن باکس آن می باشد که توسط فلنج مخصوصی از هم دیگر متمایز می گردد .

در بخش حرارتی ، المنت های ویژه ای جهت کارکرد در این شرایط در نظر گرفته می شود که دارای غلاف هایی از جنس مقاومتی در برابر هرگونه ضربه احتمالی ، خورندگی ، شوک های الکتریکی و حرارتی می باشد ، تا دربرابر هر گونه خطرات احتمالی تاثیری در روند کارکرد المنت نداشته باشد . نوع المنت و عایق های مربوطه همه از ویژگی بسیار خاصی جهت کارکرد در این شرایط را دارا می باشند . تمامی شرایط تولید المنت ضد انفجار با دقت بالا وبااستفاده از تکنولوژی روز دنیا صورت می گیرد .

دربخش اتصالات الکتریکی المنت تمامی کانکشن ها و رابط های مربوطه همگی ضد انفجار بوده و دارای تاییده استاندارد بین المللی می باشند که در نهایت هیتر مورد نظر این قابلیت را پیدا می کند تا در شرایط محیطی ویژه جهت تولید حرارت بکار گرفته شود 

لازم بذکر است این شرکت توان تولید و تجربه ساخت این نوع المنت را بطور کامل جهت کارکرد در پالایشگاههای نفت ، گاز و پتروشیمی را دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *